Skulptur, Italien 18/1900-tal

Skulptur, Italien 18/1900-tal
Skulptur, Italien 18/1900-tal
Skulptur, Italien 18/1900-tal
Skulptur, Italien 18/1900-tal
Skulptur, Italien 18/1900-tal
Skulptur, Italien 18/1900-tal
Skulptur, Italien 18/1900-tal
Skulptur, Italien 18/1900-tal
Skulptur, Italien 18/1900-tal
Skulptur, Italien 18/1900-tal
Skulptur, Italien 18/1900-tal
Skulptur, Italien 18/1900-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

SKULPUR, Italien 18/1900-tal, Ephebe efter Antiken, otydligt gjutarmärkt Fonderia Artistica Baldis & Pozz(?), patinerad brons, höjd 149,5 cm, smärre slitage

1213

2020-12-09