Arkiv

Klassiska - Page 5

Trädgårdsurnor, 1800-talets tredje kvartal

Mikromosaik, 1800-tal, Grand Tour souvenir

Ljusstakar, South Staffordshire

Dekorelement, barock

Dekorelement, barock

Kabinettskåp, renässans

Kabinettskåp, renässans

Himmelsglob av Anders Åkerman 1759