Sälja
Köpa
Auktioner
Avdelningar
Kalendarium
Kontakt
Våra auktionshus
Stockholm – Nybrogatan 32
Stockholm – Magasin 5
Stockholm – Sickla
Göteborg
Malmö
Helsingborg
Finland – Helsingfors
Tyskland – Hamburg
Tyskland – Köln
Tyskland – Neuss / Düsseldorf
Om Oss
Om oss
Vår historia
Våra specialister
Våra värderingsmän
Nyheter
sv
en
fi
de
sv-fi
Sälja
Köpa
Auktioner
Avdelningar
Kalendarium
Kontakt
Våra auktionshus
Stockholm – Nybrogatan 32
Stockholm – Magasin 5
Stockholm – Sickla
Göteborg
Malmö
Helsingborg
Finland – Helsingfors
Tyskland – Hamburg
Tyskland – Köln
Tyskland – Neuss / Düsseldorf
Om Oss
Om oss
Vår historia
Våra specialister
Våra värderingsmän
Nyheter
sv
en
fi
de
sv-fi
Arkiv
Klassiska - Page 10
→
Nummerordning
Högst bud
Alla kategorier
Internationell konst
Klockor
Kuriosakabinettet
Mattor
Möbler och konsthantverk
Musikinstrument
Orientalisk keramik och konsthantverk
Rysk konst
Silver
Smycken
Svensk konst
Ljuskrona 1800-tal barockstil
Armlänstolar Karl Johan
Sengustavianska baljfåtöljer
Sengustavianskt skrivbord med uppsats
Konsolbord sengustavianskt
Matbord senempire
Sengustavianska salsstolar
Lit à l´anglaise av Jean Baptiste Masreliez
Kandelabrar empire
Urnor Frankrike 1800-talets första hälft
Bordsplateau Napoleon III 1800-talets andra hälft
Mekaniskt reseschatull i empire
<
6
7
8
9
10
11
12
13
14
>
Start
Vill du sälja?
Vi värderar dina föremål kostnadsfritt
x