Arkiv

Orientaliskt - Sida 1928

Stekfat

Stekfat

Bonad Kina

Bonad Kina

Fat och skålar

Fat och skålar

Tallrikar Kina 1700-tal

Tallrikar Kina 1700-tal

Skulptur

Skulptur

Kina Famille rose 1700-tal

Kina Famille rose 1700-tal

Akvareller Kina

Akvareller Kina

Sidenmålningar

Sidenmålningar

Inro Japan 1700/1800-tal

Inro Japan 1700/1800-tal

Cloisonnévas

Cloisonnévas

Buddhaskulptur

Buddhaskulptur

Skulptur trä

Skulptur trä

Vårt Nyhetsbrev