Sidenmålningar
2016-05-24
385620
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SIDENMÅLNINGAR (2) med fiskar 1800-tal, Japan, uppsatta på linneduk samt ramade med glas, bildytorna ca 34 x 34 cm
Smärre slitage, mindre fläckar