Fat och skålar
2016-05-14
383097
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, SKÅLAR, 10 dlr, porslin, Japan, 18/1900-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 7,5-18 cm
Nagg