Tallrikar Kina 1700-tal
2016-05-13
383137
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 4 st, porslin, Kina, Qianlong (1736-95), dekor i famille rosefärger med pioner, diameter 22,5 cm
Skador, lagningar