Buddhaskulptur
2016-05-27
386429
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKULPTUR, 1900-talets andra hälft, sittande buddha, snidat, förgyllt och bemålat trä, höjd 56 cm