sv
en
fi
de
Sälja
Köpa
Auktioner
Specialistområden
Kalendarium
Kontakt
Om oss
Nyheter
Sök
Sälja
Köpa
Auktioner
Specialistområden
Kalendarium
Kontakt
Om oss
Nyheter
Sök
Svenska
English
Suomi
Deutsch
Svenska
Arkiv
Konst - Sida 1773
→
Nummerordning
Högst bud
Alla kategorier
Allmoge
Belysning
Böcker/Kartor
Design
Diverse
Etnografica
Fordon
Fotografi
Glas
Guld/Smycken
Instrument
Keramik/Porslin
Klockor/Ur
Konst
Leksaker
Mattor/Textilier
Metall
Nautica/Technica
Nutida
Orientaliskt
Pop/Rock
Selected
Silver
Specialauktion
Speglar
Sportmemorabilia
Stockholmiana
Svenskt Tenn
Tema
Vapen/Medaljer
Vintage Fashion
Salvador Dalì torrnål med kolorering
Anna Munthe-Norstedt, oljemålning
Mats Nilsson oljemålning
Arman 4 x 5 = 20 färglitografier
Skulptur alabaster
William Avar
C Göran Karlsson gouache
Marianne Ågren oljemålning
Holländskt vinterlandskap 1800-tal
L.J. Desprez pennteckning ur Gjörwells samling
Alexander Dzigurski oljemålning
Gun Ernsjöö blandteknik
<
1769
1770
1771
1772
1773
1774
1775
1776
1777
>
Sälja
Köpa
Slagauktioner
Temaauktioner & Specialauktioner
Specialistområden
Kalendarium
Kontakt
Om oss
Nyheter
Marknad & Press
Ordlista
Arkiv
Personuppgiftspolicy
Visa cookies
Instagram
Facebook
Sälja
Köpa
Slagauktioner
Specialistområden
Kalendarium
Kontakt
Om oss
Nyheter
Marknad & Press
Ordlista
Arkiv
Personuppgiftspolicy
Visa cookies
Instagram
Facebook
Auktionshus
Stockholm – Nybrogatan 32
Stockholm – Magasin 5
Stockholm – Sickla
Göteborg
Malmö
Helsingborg
Hamburg
Helsingfors
Köln
Neuss / Düsseldorf
Vårt Nyhetsbrev