Gun Ernsjöö blandteknik
2017-08-22
479007
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUN ERNSJÖÖ (född 1944): Hundmotiv, a tergo signerad och daterad Gun Ernsjöö -14, blandteknik på pannå, ca 64x56,5 cm