Marianne Ågren oljemålning
2017-08-27
480124
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MARIANNE ÅGREN (född 1943): Blomsterbord, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 106x87 cm