C Göran Karlsson gouache

C Göran Karlsson gouache
C Göran Karlsson gouache
C Göran Karlsson gouache
C Göran Karlsson gouache
C Göran Karlsson gouache
C Göran Karlsson gouache
C Göran Karlsson gouache
C Göran Karlsson gouache

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

C GÖRAN KARLSSON (född 1944): Förlaga till matta,
signerad och daterad CG K -04, gouache på papper, ca 77x57 cm

471174

2017-08-27