Alexander Dzigurski oljemålning
2017-08-22
479003
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALEXANDER DZIGURSKI (1911-1995): Capri, signerad A. Dzigurski, olja på duk, ca 70x100 cm
Krackeleringar