Arkiv

Klockor/Ur - Page 4

Bordspendyl 1800-tal

Bordspendyl 1800-tal

Bordspendyl 1800-tal

Bordspendyl 1800-tal

Herrfickur Rado

Herrfickur Rado

Alpina herrfickur

Alpina herrfickur

Bordsur skelettur

Bordsur skelettur

Bordsur skelettur

Bordsur skelettur

Bordsur

Bordsur

Herrfickur Pavel Bure silver

Herrfickur Pavel Bure silver

Damarmbandsur i 18 k guld Certina

Kartellur mässing

Kartellur mässing

Golvur omrking 1800

Golvur omrking 1800

Väggpendyl stockholmsarbete sign. P.H. Beurling