Bordspendyl 1800-tal

Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Arviointi

7 000 SEK

Kuvaus

BORDSPENDYL, empire, 1800-tal, förgylld brons och marmor, höjd 46

Kuntoraportti

101593

Päivämäärä:

2011-09-17