Bordspendyl 1800-tal
Klubbat för:
5 000 SEK
Arviointi
7 000 SEK
Kuvaus
BORDSPENDYL, empire, 1800-tal, förgylld brons och marmor, höjd 46
Kuntoraportti
101593
Päivämäärä:
2011-09-17