Väggpendyl stockholmsarbete sign. P.H. Beurling
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
VÄGGPENDYL, gustavianskt stockholmsarbete, signerad P. H. Beurling, Stockholm (Per Henrik B., mästare i Stockholm, f. 1758, d. 1806), förgylld, 82x50 cm
Nyckel saknas, skador, ösa delar medföljer
102350
2011-09-22