Väggpendyl stockholmsarbete sign. P.H. Beurling

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

VÄGGPENDYL, gustavianskt stockholmsarbete, signerad P. H. Beurling, Stockholm (Per Henrik B., mästare i Stockholm, f. 1758, d. 1806), förgylld, 82x50 cm

Nyckel saknas, skador, ösa delar medföljer

102350

2011-09-22