Herrfickur Pavel Bure silver

Herrfickur Pavel Bure silver
Herrfickur Pavel Bure silver
Herrfickur Pavel Bure silver
Herrfickur Pavel Bure silver
Herrfickur Pavel Bure silver
Herrfickur Pavel Bure silver

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

HERRFICKUR, Pavel Bure, nyckeldragen ankargång, guillocherad savonettboett av silver med graverad dekor av ryska dubbelörnen, diameter 52 mm

Smärre bucklor och slitage

101987

2011-09-21