Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
HERRFICKUR, Pavel Bure, nyckeldragen ankargång, guillocherad savonettboett av silver med graverad dekor av ryska dubbelörnen, diameter 52 mm
Smärre bucklor och slitage
101987
2011-09-21