Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
BORDSPENDYL, empirestil, 1800-tal, förgylld brons och marmor, höjd 43,5
Urverkslucka saknas
101590
2011-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här