Bordspendyl 1800-tal

Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

BORDSPENDYL, empirestil, 1800-tal, förgylld brons och marmor, höjd 43,5

Urverkslucka saknas

101590

2011-09-16