Arkiv

Diverse - Sida 1366

Ram

Ram

Bordslampa

Bordslampa "stybord och babord"

Bänkar

Bänkar

Sparkvagn

Sparkvagn

Bestick

Bestick "Olga" nysilver

Bricka nysilver C. G. Råström

Bricka nysilver C. G. Råström

Halvkolonett barock 1700-tal

Halvkolonett barock 1700-tal

Salvador Dali kakelplattor

Salvador Dali kakelplattor

Fågelbad

Fågelbad

Lampkupor ljusmanschetter 1900-talets första hälft

Bordsdukar jugend

Bordsdukar jugend

Sameknivar 2 st

Sameknivar 2 st

Vårt Nyhetsbrev