Fågelbad
2019-04-01
629916
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅGELBAD, 2000-tal, stomme i vitlackerat gjutjärn, höjd ca 92 cm, diameter ca 54 cm
Rost och slitage