Arkiv

Diverse - Sida 1365

Barnkärra

Barnkärra

GENSE,

GENSE, "Baguette, Champagne", bestick, 48 dlr, sam

Bestick Gunnar Cyrén

Bestick Gunnar Cyrén

Eric Rundqvist

Eric Rundqvist

Kaffekvarn

Kaffekvarn

Fiskbestick i nysilver

Fiskbestick i nysilver

Väggappliqier 1800-talets slut

Bordslampa jugend

Bordslampa jugend

Lackaskar 1900

Lackaskar 1900

Kärl medeltida

Kärl medeltida

Ljusstakar tenn 1800-tal

Ljusstakar tenn 1800-tal

Mortel sk Borghamnstyp

Mortel sk Borghamnstyp

Vårt Nyhetsbrev