Ram
2019-01-10
604747
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RAM, 1800-talets slut, bronserad, dekor i pastellage, innermått ca 84x122, yttermått ca 120x160 cm
Skador, sprickor