Bänkar
2019-03-26
626355
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÄNKAR 1 par, 1900-talets senare hälft, längd 150 cm, höjd 47 cm
slitage, repor, smuts, ostadiga