Halvkolonett barock 1700-tal
2019-03-29
628311
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DEKORELEMENT/HALVKOLONNETT, ek, 1700-tal, barock, skuren dekor i relief av fenixfåglar och vindruvsrankor, med fäste för väggupphängning, höjd ca 63 cm
Smärre slitage