Arkiv

Diverse - Sida 1207

Miniatyrer 18/1900-tal

Miniatyrer 18/1900-tal

Väggbonad

Väggbonad

Karmstol Lindome

Karmstol Lindome

Kaffekvarn

Kaffekvarn "Super Holly Automat" Mazzer Luigi

Skulpturer i järn

Skulpturer i järn

Trädgårdsurnor

Trädgårdsurnor

Moped Husqvarna ´Novolette´ 1950-tal

Foderho gjutjärn

Foderho gjutjärn

Trädgårdsurnor

Trädgårdsurnor

Spegellampett

Spegellampett

Fotogenlampa 1800-talets slut

Fotogenlampa 1800-talets slut

2 st knoppbrädor, almoge

2 st knoppbrädor, almoge

Vårt Nyhetsbrev