Väggbonad
2015-10-06
332625
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INGEGERD SILOW, väggbonad, rölakan, 1900-talets mitt, "Frukträdgården´´ 65043-001, ull, monogramsignerad I. S., ca 122 x 84 cm
Smärre slitage