Arkiv

Diverse - Sida 1209

Sjal

Sjal

Dukar och mellanlägg

Dukar och mellanlägg

Kandelaber

Kandelaber

Träbackar 1900-talets första hälft

Paul Bunge Hamburg våg i mässing

Skulpturer i järn

Skulpturer i järn

Skulpturer i järn

Skulpturer i järn

Salutkanon Stafsjö bruk

Salutkanon Stafsjö bruk

Lampett mässing

Lampett mässing

Miniatyrmöbler

Miniatyrmöbler

Dalahästar 8 stycken 1900-tal

Dalahästar 8 stycken 1900-tal

Ringar allmoge

Ringar allmoge

Vårt Nyhetsbrev