Dalahästar 8 stycken 1900-tal
2018-10-13
578435
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DALAHÄSTAR, 8 st, 1900-tal, höjd ca 7-19 cm
Skador, slitage