Arkiv

Diverse - Sida 1212

Klocka samt barometer Schatz

Klocka samt barometer Schatz

Bordsplateau nysilver

Bordsplateau nysilver

Skrin Emil Olsson

Skrin Emil Olsson

Grillbestick med skaft av buffalohorn

Daktyliotek 1800-tal

Daktyliotek 1800-tal

Äggställ nysilver

Äggställ nysilver

Koppar traktörpannor kastruller

Specerihylla

Specerihylla

Broderier siden

Broderier siden

Brevpress 1900-talets början

Brevpress 1900-talets början

Träskål i form av snäcka

Träskål i form av snäcka

Ljusstakar sengustavianska

Ljusstakar sengustavianska

Vårt Nyhetsbrev