Ljusstakar sengustavianska
2019-10-26
683787
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets mitt, förgylld brons, höjd ca 26 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre nagg