Moped Husqvarna ´Novolette´ 1950-tal
Vollendet
2019-06-20
655324
| Höchstes Gebot | 1 900 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
MOPED, Husqvarna ´Novolette´, 1950-tal
Proveniens: Big Bengt Museum, High Chaparral
Renoverad, senare lack, tanklock saknas, torr stoppning i sadel, funktion ej kontrollerad, vi ansvarar ej för funktionen