Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
FOTOGENLAMPA, patinerad zink, 1800-talets slut, nyrenässans, dekor i form av renässansman, glaskupa med meanderbård, total höjd inkl. brännarrör ca
Slitage
659966
2019-07-06