Miniatyrer 18/1900-tal
Vollendet
2015-10-05
332304
| Höchstes Gebot | 1 900 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
MINIATYRER, 3 st, 18/1900-tal, signerade, den största miniatyren mäter ca 9x6,5-13x11,5 cm