Arkiv

Belysning - Sida 475

Takampel 1800-talets mitt

Takampel 1800-talets mitt

Takarmatur Josef Frank

Takarmatur Josef Frank

Ljusstakar sengustavianska

Ljusstakar sengustavianska

Bordslampa Josef Frank Svenskt Tenn  modell 2434

Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil

Bordslampa märkt La Rochere

Bordslampa märkt La Rochere

Bordslyster

Bordslyster

Ljusstakar 1 par 1800-tal

Ljusstakar 1 par 1800-tal

Takplafond Mjölby intarsia

Takplafond Mjölby intarsia

Ljuskrona barockstil

Ljuskrona barockstil

Golvlampa Svenskt Tenn

Golvlampa Svenskt Tenn

Golvlampa Svenskt Tenn

Golvlampa Svenskt Tenn

Vårt Nyhetsbrev