Ljusstakar 1 par 1800-tal
2013-12-09
220266
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empirestil, förgylld brons, höjd 27,5 cm
En med lagning i foten