Arkiv

Belysning - Sida 478

Bordslampor med Josef Frankskärmar

Kandelabrar 1 par

Kandelabrar 1 par

Ljuskrona jugend

Ljuskrona jugend

Ljuskorna i förgylld brons

Ljuskorna i förgylld brons

Ljusstakar

Ljusstakar

Ljuskrona med prismor

Ljuskrona med prismor

Bordslampa

Bordslampa

Golvlampa Josef Frank för Svenskt Tenn

Ljuskrona 1800-tal oscariansk

Ljuskrona 1800-tal oscariansk

Takamplar

Takamplar

Vägglampetter Jsoef Frank

Vägglampetter Jsoef Frank

Takarmatur funkis

Takarmatur funkis

Vårt Nyhetsbrev