Ljuskorna i förgylld brons
2013-01-20
165679
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LJUSKRONA, med glasplafond, för 12 ljus, 1800-talets andra hälft, förgylld brons, höjd 92 cm
Omarbetad