Ljusstakar sengustavianska
2013-12-21
222212
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, marmor och brännförgylld brons, höjd 13 cm
Ytslitage och nagg