Arkiv

Belysning - Sida 471

Bordslampa Josef Frank

Bordslampa Josef Frank

Bordslampa

Bordslampa

Spegellampetter

Spegellampetter

Josef Frank takarmatur modell 2356 Svenskt Tenn

Bordslampor 1900-talets början

Ljuskrona

Ljuskrona

Golvlampa design Josef Frank

Golvlampa design Josef Frank

Takkrona 1900-tal

Takkrona 1900-tal

Ljuskrona i rokokostil

Ljuskrona i rokokostil

Golvlampa  Svenskt Tenn

Golvlampa Svenskt Tenn

Hans Bergström, bordslampa, Atlejé Lyktan

Golvlampa

Golvlampa

Vårt Nyhetsbrev