Golvlampa Svenskt Tenn
2015-05-12
310359
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
JOSEF FRANK, golvlampa, modellnummer 2568, Svenskt Tenn, 1900-tal, mässing, höj- och sänkbar, minimihöjd 147 cm
Skärmen med skador, bruksslitage