Arkiv

Belysning - Sida 3979

Ljuskrona

Ljuskrona

Takkrona 1960 / 70-tal

Takkrona 1960 / 70-tal

Taito taklampa 1349

Taito taklampa 1349

Ljuskrona hagamodell

Ljuskrona hagamodell

Takarmatur Vaughan

Takarmatur Vaughan

Takarmtur

Takarmtur

Bordslampa i form av robot, bemålad plåt

Ljuskrona 1900-tal

Ljuskrona 1900-tal

Golvlampa från 1930-talet

Golvlampa från 1930-talet

Bordslampa jugend

Bordslampa jugend

Ljuskrona

Ljuskrona

Golvlampor Anna design Anna Ehrner

Vårt Nyhetsbrev