Bordslampa jugend
2019-11-30
706353
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, jugend, tidigt 1900-tal, koppar, hamrad yta, dekor av kottar i relief, glaskupa, höjd ca 44 cm.
Sedvanligt slitage, ej funktionstestad.