Golvlampor Anna design Anna Ehrner
2019-11-25
706469
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ANNA EHRNER, ett par golvlampor, "Anna", Ateljé Lyktan, stomme i bok, skärm av naturfärgad linnetextil, höjd ca 135 cm
Skador, några trådbyglar saknas i skärmar, slitage / skador i textil vid skärmöverkanter