Golvlampa från 1930-talet
2019-11-27
706316
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, art deco, 1930-tal, hoj och sänkbar stomme i kromad aluminium, fotavslut i bonad björk, höjd fr ca 126- 175 cm
Smärre slitage