Ljuskrona hagamodell
2019-11-25
706149
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, sk hagamodell, stomme i mässing, för sex ljus, behängd med prismor, höjd 80 cm, diameter 58 cm
Bruksslitage