Arkiv

Klassiska - Page 11

Axel Lindman, Tidig vår

Axel Lindman, Tidig vår

Armband 18 k vitguld diamanter och rubiner

Konsolbord, sengustavianskt, Jonas Frisk

Knud Larsen, Två humrar

Knud Larsen, Två humrar

A Russian Icon of Jeremiah the Prophet

Armband riviere 18 k guld diamanter

Trädgårdsstaty, 1800-talets andra hälft

Ljusstakar 1 par silver Frodell 1797

Prins Eugen, Vallgrav vid Vadstena slott 1920

Konsolbord, gustavianskt stockholmsarbete

Bordsur, renässans, 1600-tal

Bordsur, renässans, 1600-tal

Byrå, gustaviansk, tillskriven Fredrich Iwersson