Knud Larsen, Två humrar

Knud Larsen, Två humrar
Knud Larsen, Två humrar
Knud Larsen, Två humrar
Knud Larsen, Två humrar
Knud Larsen, Två humrar
Knud Larsen, Två humrar
Knud Larsen, Två humrar
Knud Larsen, Två humrar
Knud Larsen, Två humrar
Knud Larsen, Två humrar

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

KNUD LARSEN
Danmark 1865-1922
Två humrar
Signerad KL. Olja på duk, 43,5 x 57,5 cm

1399

2019-06-12