Johan Krouthén, Landskap med väderkvarn

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

JOHAN KROUTHÉN
1858-1932
Landskap med väderkvarn och hästspann
Signerad och daterad Johan Krouthén 1917. Olja på duk, 80 x 111 cm.

1346

2019-06-12