Sälja
Köpa
Auktioner
Avdelningar
Kalendarium
Kontakt
Våra auktionshus
Stockholm – Nybrogatan 32
Stockholm – Magasin 5
Stockholm – Sickla
Göteborg
Malmö
Helsingborg
Finland – Helsingfors
Tyskland – Hamburg
Tyskland – Köln
Tyskland – Neuss / Düsseldorf
Om Oss
Om oss
Vår historia
Våra specialister
Våra värderingsmän
Nyheter
sv
en
fi
de
sv-fi
Sälja
Köpa
Auktioner
Avdelningar
Kalendarium
Kontakt
Våra auktionshus
Stockholm – Nybrogatan 32
Stockholm – Magasin 5
Stockholm – Sickla
Göteborg
Malmö
Helsingborg
Finland – Helsingfors
Tyskland – Hamburg
Tyskland – Köln
Tyskland – Neuss / Düsseldorf
Om Oss
Om oss
Vår historia
Våra specialister
Våra värderingsmän
Nyheter
sv
en
fi
de
sv-fi
Arkiv
Klassiska - Page 5
→
Nummerordning
Högst bud
Alla kategorier
Internationell konst
Kuriosakabinettet
Mattor och textilier
Möbler och konsthantverk
Orientalisk keramik och konsthantverk
Rysk konst
Silver
Smycken
Svensk konst
Grand Tour motiv från Paestum, Lusieris krets
Flintlåständare med vaxstapelställ, Wedevågs bruk
Flintlåspistoler, av Johann Jacob Kuchenreuter
Flintlåspistoler, av Johann Andreas Kuchenreuter
Kabinettskåp, 1500-talets andra hälft
Miniatyrkabinettskåp, 1600-talets första hälft
Camera obscura, 1700-talets andra hälft
Figuriner, "Affenkapelle", Meissen
Arnold Krogh jardinjär för Royal Copenhagen
Terrin, "Flora Danica", Kunglig Dansk
Kandelabrar, 1 par, Arnold Krogh, 1890-tal
Bordspendyl, parisarbete i empire
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>
Start
Vill du sälja?
Vi värderar dina föremål kostnadsfritt
x