Sälja
Köpa
Auktioner
Avdelningar
Kalendarium
Kontakt
Våra auktionshus
Stockholm – Nybrogatan 32
Stockholm – Magasin 5
Stockholm – Sickla
Göteborg
Malmö
Helsingborg
Finland – Helsingfors
Tyskland – Hamburg
Tyskland – Köln
Tyskland – Neuss / Düsseldorf
Om Oss
Om oss
Vår historia
Våra specialister
Våra värderingsmän
Nyheter
sv
en
fi
de
sv-fi
Sälja
Köpa
Auktioner
Avdelningar
Kalendarium
Kontakt
Våra auktionshus
Stockholm – Nybrogatan 32
Stockholm – Magasin 5
Stockholm – Sickla
Göteborg
Malmö
Helsingborg
Finland – Helsingfors
Tyskland – Hamburg
Tyskland – Köln
Tyskland – Neuss / Düsseldorf
Om Oss
Om oss
Vår historia
Våra specialister
Våra värderingsmän
Nyheter
sv
en
fi
de
sv-fi
Arkiv
Klassiska - Page 2
→
Nummerordning
Högst bud
Alla kategorier
Internationell konst
Kuriosakabinettet
Mattor och textilier
Möbler och konsthantverk
Orientalisk keramik och konsthantverk
Rysk konst
Silver
Smycken
Svensk konst
Målkärl, Lars Björn, Norrköping 1724
Ljusstakar, rokoko, av Johan Anjou
Trädgårdsskulptur, omkring 1900
Fontänskulptur, 1900-talets början
Trädgårdsstaty, 1800-talets första hälft
Trädgårdsskulptur, 1800-talets mitt
Trädgårdsurnor, 1800-talets tredje kvartal
Regentporträtt, 1700-talets andra hälft
Regentlängd, 1700-tal, Sverige
Spegelmålning, tillskriven Anders Bergius
Pehr Gustaf von Heideken, motiv från Lejonbacken
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>
Start
Vill du sälja?
Vi värderar dina föremål kostnadsfritt
x